Hakkımızda - Bahar Branda

Hakkımızda

Bahar branda, 1995 yılından  bu yana branda imalatını sürdürmektedir. Şuan Türkiye’in önde  gelen firmaları arasında  yer alan firmamız, dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Branda  sektöründe  her daim yeniliklere  açık olan firmamız, gerçekleştirdiği projelerle adından her zaman söz ettirmiştir. Yenilikçi ve modern projelerle Başta İstanbul olmak üzere,  tüm Türkiye’yi gölgesi altına almak başlıca hedeflerimizden birisidir. Çalışan personellerimiz işinde  uzman ve özenle seçim yapılarak alanlarına yerleştirilmiştir. Biliyoruz ki çalışanlarımız ne kadar işinde  uzman olursa, Bahar branda o kadar kaliteli işler ortaya koyacaktır.

Bahar branda olarak, 22 Yıllık geçmişimizden bu yana  sayısız projeler gerçekleştirerek, birçok belediye ile başarılı çalışmalar sürdürmüş bulunmaktayız. Kendi imalatımız olan yerli akrilik spring marka kumaşlar sayesinde, branda sektöründe  kumaş tedarikçisi olarak bilinirliğimizi oldukça fazla arttıracak, kaliteli  ürünlerin temelini attık.

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.  Pergole tente, mafsallı tente, çift açılımlı tente, şeffaf kış bahçesi, pazar çadırı,  halı saha brandası bunlardan sadece bir kaçıdır. Ürünlerimizi ister web sitemizden, ister kataloglarımız sayesinde  inceleyebilir, hayalinizdeki mekan için usta düşüncelerden fikir alabilirsiniz. Bahar branda müşteri ayırt etmeksizin, az çok  demeksizin en kaliteli hizmeti sunmak için buradadır.

İnfo@baharbranda.com

İletişim bilgileri için TIKLA

 

Hızlı İletişim

Bahar branda iletişim

Beni Ara!

Mekanın yerinde keşifi

Ürünlerin kurulacağı alanlarda önceden uzman ekiplerimiz sayesinde keşif yapılması son derece önemlidir. Alanda kullanılacak iskelet yapıları ve ürünün kaplayacağı alan hesaplanır ve müşteri bilgilendirilir. Aynı zamanda alt katlarda bulunan bir mekanın önüne kurulacak sistemin eğimli olarak ayarlanması da gerekebilir. Yerinde keşif tente sisteminin kurulması için son derece önemli bir adımdır.

Yardım İster misiniz?

Bahar branda destek hattı