Kasetli Tente Modelleri - Bahar Branda

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli Tente Modelleri
Kasetli Tente Modelleri

Kasetli Tente

Kasetli Tente, şık ve estetik görünümü ile popüler bir tente modelidir. Kasetli tente‘yi diğer tente modellerinden ayıran bir özelliği, adında da  anlaşılacağı üzere  kasetli yapısı sayesinde, tente kapandığı zaman kumaşını koruma altına alır. Bu sayede  tente kumaşı açıkta kalmaz ve daha uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlar. Kasetli Tente modelleri, hemen hemen her mekana  uyum sağlamaktadır. Özellikler Cafe, Restoran, İşletme gibi yerlerde  kullanımına  rastladığımız  bu tente  modeli, müşterinin isteklerine  göre her renk ve desende  imal edilebilmektedir.  Tente kullanılmadığı zamanlarda, tentenin kumaşı muhafaza  edilerek güneşin zararlı ışınlarından korunur ve renk solma olasılığı bu sayede  önemli ölçüde engellenmiş olur.

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli tente modelleri, otomasyon sistemi sayesinde  bakım maliyetlerini büyük oranda  düşürür ve bu sayede kullanıcı için fazla masraflı bir ürün olmaktan çıkar. Kasetli tente‘de  kullanılan akrilik kumaş sayesinde, branda kumaşı açıkta kaldığı süre içerisinde  güneş ışınlarından minimum derecede etkilenerek, renk solma olasılığını düşürür ve yıllar geçse de ilk günkü canlılığını koruyabilir. Kasetli Tente modeleri, tente sistemleri arasında en fazla rağbet gören sistemdir. Mekana uyum sağlaması ve kattığı şıklık sayesinde  işletme sahiplerinin en sevdiği tente sistemi arasında yer almaktadır.

Kasetli Tente Özellikleri

Kasetli tente, her renk ve desende  imal edilip, montajı sağlanabilir. Üzerinde  kullanılacak branda kumaşının uzunluğuna  göre 3.5 metreye kadar açılım gösterir. Tente‘de  bulunan pvc kaplı alüminyum koruma, kumaşı en iyi şekilde  korumak için dizayn edilmiştir. Tente açık kaldığı süre de koruma  işlemi devam etmektedir. Tente kapandığı zaman kumaş kaset içerisine sarılırken, kaset önünde  bulunan fırçalar sayesinde kumaşın üzerindeki pisliklerden arındırılır ve temiz bir şekilde  muhafaza etme işlemi başlar. Kaset kısmında  bulunan conta sayesinde mükemmel bir kapanma sağlayarak, kumaş dış etkenlere  karşı tam koruma altına  alınır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli Tente fiyatları, ürünün ebatlarına  göre  değişim göstermektedir. Aynı zamanda  üzerinde  kullanılacak olan branda  kumaşı müşteri tercihine göre ayarlandığı için, kasetli tente fiyatları konusunda ilk olarak kullanılacak malzemelerin belirlenmesi gerekmektedir. Dolar kurunun da kasetli tente fiyatlarında  büyük rol oynadığını bilmek gerekir. Aşağıdaki iletişim linkine tıklayarak, bahar branda müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve güncel kasetli tente fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

 

Kasetli Tente Örnekleri

baharbranda No Comment
Kaset Tente Kasetli Tente Kasetli Tente Modelleri Kasetli Tente Sistemi Tente Tente Fiyatları Tente Modelleri Tente Sistemleri

Hızlı İletişim

Bahar branda iletişim

Beni Ara!

Mekanın yerinde keşifi

Ürünlerin kurulacağı alanlarda önceden uzman ekiplerimiz sayesinde keşif yapılması son derece önemlidir. Alanda kullanılacak iskelet yapıları ve ürünün kaplayacağı alan hesaplanır ve müşteri bilgilendirilir. Aynı zamanda alt katlarda bulunan bir mekanın önüne kurulacak sistemin eğimli olarak ayarlanması da gerekebilir. Yerinde keşif tente sisteminin kurulması için son derece önemli bir adımdır.

Yardım İster misiniz?

Bahar branda destek hattı